Otwarte oferty pracy
                 

Otwarte  stanowiska pracy

Na tej stronie możesz ubiegać się o pracę w obszarach biznesowych Metsä Group — Metsä Forest, Metsä Wood, Metsä Fibre, Metsä Board, Metsä Tissue - oraz Group Services.

Aby wyświetlić  szczegółowe informacje, kliknij na nazwę stanowiska. Wypełnij formularz zgłoszeniowy zgodnie z instrukcjami. Możesz wybrać opcję aplikowania wysyłając swoje CV lub za pośrednictwem profilu na LinkedIn. Wybierając drugą opcję spowoduje to automatyczne przeniesienie danych  z Twojego CV do formularza wniosku. Sprawdź informacje oraz uzupełnij puste pola.Zwróć uwagę, czy otrzymasz wiadomość e-mail, potwierdzający wysłanie Twojego zgłoszenia następnego dnia o tytule “Workday Inbox - Your Daily Digest”.

Termin składania aplikacji upływa o godzinie 23:59 CET we wskazanym terminie.

Uprzejmie informujemy, że w naszym systemie rekrutacyjnym w każde soboty od godziny 8.00 do 12.00 czasu CET będą trwały przerwy techniczne, a miesięczne przerwy w obsłudze są następujące: 23.1., 20.2., 10.4., 22.5., 12.6., 17.7., 14.8., 4.9., 16.10., 20.11. i 11.12. W tym czasie nie będzie możliwości wypełniania i wysyłania aplikacji od 8.00 do 20.00 CET. Dziękujemy za wyrozumiałość.

 

Dodaj powiadomienie o dostępnych ofertach pracy! Zostaniesz powiadomiony e-mailem, gdy oferta będzie odpowiadać Twoim zainteresowaniom.

Aby aktywować powiadomienie o dostępnych ofertach pracy, kliknij  „Zaloguj się” w prawym górnym rogu strony, na którym widnieje ogłoszenie o pracę. Wybierz „Utwórz konto”, jeśli nie masz jeszcze konta kandydata. Gdy znajdziesz się na swoim koncie, wybierz „Powiadomienie o dostępnych ofertach pracy” i utwórz powiadomienia o interesujących Cię kategoriach. Możesz także wybrać więcej kryteriów dla powiadomień. Ten alert umożliwia otrzymywanie wiadomości e-mail o nowych dostępnych ofertach pracy.